Skip to main content

Vystoupení v pořadu České televize Sama doma

Jednodenní medicína – plastická chirurgie - MUDr. Ivan Justan (dotazy). Premiéra pořadu: 19. 10. 2012, 13:30 na ČT1.

Sama doma je interaktivní publicistický pořad České televize vysílaný naživo od 2. 9. 1998. Obsahuje inspirativní program, zábavu a informace především pro ženy a to s možností okamžité reakce diváků. Program je složen z mnoha rubrik a hosté jsou z řad lékařů, sociologů, psychologů a známých osobností.

Zdroj: Česká televize, pořad Sama doma

Reportáž o aktuálních trendech v plastické chirurgii

Brno - S příchodem jara se Češi nahrnuli do ordinací plastických chirurgií. Zájem o operace v tomto období pravidelně vzroste téměř o polovinu. Loňský rok byl rekordní – Češi za zkrášlovací operace zaplatili dvě miliardy korun.

Zdroj: Česká televize: Češi propadli plastikám.

Dr. Justan je velice lidsky lekar, na nic si nehraje, zadne povysenecke jednani k pacientovi.

"Dr. Justan je velice lidsky lekar, na nic si nehraje, zadne povysenecke jednani k pacientovi. A k jeho praci - ze sve zkusenonosti perfektni, predcilo me ocekavani. Dost lekaru by se mohlo od Dr. Justana ucit jak zachazet s pacienty..."

Zdrojwww.plasticka-chirurgie.info

Až půjdu podruhé, půjdu zase k MUDr. Justanovi, protože tohohle chlapa jeho práce baví.

"Jsem 5 měsíců po augmentaci prsou. Pro operaci jsem se rozhodla v poměrně "hodně zralém" věku - 53 let. Veškeré pocity, počínaje vstupní konzultací, vyšetření, přijetí k zákroku, operace, pooperační péče... jsou naprosto 100%. I když období po operaci bylo bolestivé - stálo to za to. Až půjdu podruhé, půjdu zase k MUDr. Justanovi, protože tohohle chlapa jeho práce baví. Nikdy jsem podobný přístup a péči nezažila. Co mi nedala příroda, vytvořil MUDr. Justan. Zbavila jsem se komplexů a cítím se konečně jako normální ženská. Díky, Pane doktore."

Zdrojwww.plasticka-chirurgie.info

Tímto Vám chci poděkovat, že mohu opět fungovat jako žena.

"Jsem týden po operaci rekonstrukce obou prsou na MOU v Brně, kterou provedl pan MUDr.Justan a MUDr.Coufal,Ph.D. Tímto Vám chci poděkovat, že mohu opět fungovat jako žena. Suprová práce, symetrické a jizvy se nádherně hojí. Tím také vzkazuji všem ženám po rakovině prsou, aby se nebály podstoupit rekonstrukci přímo na MOU v Brně."

Zdrojwww.plasticka-chirurgie.info

Doporučuji pana doktora Justana pro jeho lidský, ale hlavně nenadřazený přístup před operací

"Doporučuji pana doktora Justana pro jeho lidský, ale hlavně nenadřazený přístup před operací i při samotném provedení zákroku, kde nemáte pocit, že jste jen materiál, ale žena. Více takových doktorů! Byla to moje třetí liposukce, takže mám co srovnávat. Přeji panu doktorovi hodně spokojených pacientů."

Zdrojwww.plasticka-chirurgie.info

Som nadšená aj z prístupu doktora Justana aj celej Surgal Clinic.

"U pána doktora Justana som bola na zväčšení poprsia. Teraz sú to 4 mesiace a sú úžasné ako moje po mojej skúsenosti tam pôjde známa ktorá si ich musí dať (rok po operácií iným chirurgom) opraviť lebo sa jej škaredo zdeformovali. Som nadšená aj z prístupu doktora Justana aj celej Surgal Clinic. Doporučujem kde môžem. platila som 57 tis. čo je skvelá cena za to čo som dostala. Určite sa vidíme o 2 mesiace na kontrole. Všetko je v najlepšom poriadku, a volať som mohla pri každej (umňa aj nepatrnej a neoprávnenej) maličkosti. Netrpela som žiadnou bolesťou, žiadne modriny, a na jazvičky ešte stále používam Dermatix - už teraz takmer nie sú vidieť a v lete to bude dokonalé :) Veľmi pekne Vám ďakujem pán doktor Ivan Justa ako aj celej Surgal Clinic P.S. Najlepšia klinika na akej som ležala, a to som si ich už pár vystriedla."

Zdrojwww.plasticka-chirurgie.info

Nestačila jsem úžasem zavřít ústa

"Dobrý den, asi před 3 týdny sem byla na Vaší klinice na augmentaci prsou u dr. Justana. Operace dopadla výborně, moc mu děkuji, ale především chci vyjádřit velký dík a obdiv pooperační péči.

Když jsem vstoupila do pokoje na oddělení S1 nestačila sem možná úžasem i zavřít ústa :o)) Úžasný pokoj, jak v nejluxusnějšího hotelu, nádherné vybavení a dokonalý servis. Nikdy sem nic takového nezažila, opravdu jsem si tam ty dva dny užila! Zdravotní sestry, asistent i pomocný personál, byl velmi sympatický a vždy usměvavý a příjemný, ještě teď na ně občas vzpomínám.

Moc moc jim děkuji za péči a pokud budu v budoucnu chtít podstoupit nějaký další zákrok určitě se obrátím na Vaši kliniku a budu ji s čistým svědomím dále doporučovat."

Zdroj: www.surgalclinic-plastika.cz