Skip to main content

Náš tým

Od roku 2009 postupně budujeme tým, který sdílí stejný přístup a filozofii jako zakladatelé Institutu plastické chirurgie. Více jako 10 let Vám přinášíme kvalitní péči, které sami věříme. Náš tým se postupně rozrůstal a dnes mohu s klidným svědomím říct, že jsme Tým s velkým "T".

Děkuji vám

prim. MUDr. Ivan Justan Ph.D.

 • prim. MUDr. Ivan Justan, Ph.D.

  Ivan Justan, plastický chirurg, operace prsou, operace nosu

  Jmenuji se Ivan Justan a jsem atestovaný plastický chirurg s licencí České lékařské komory. To znamená, že jsem dosáhl vzdělání, které mi umožňuje provádět celé spektrum výkonů z plastické a estetické chirurgie. A tyto výkony Vám nabízím už přes 10 let ve své soukromé ambulanci. Za tu dobu jsem se specializoval na operace prsou, operace nosu, omlazení obličeje  včetně korekce očních víček.  

  Svoji kvalifikaci jsem získal na prestižní Klinice plastické a estetické chirurgie Berkova, Brno a na plastické a estetické klinice MedicomVIP v Praze. Provozuji vlastní kliniku plastické chirurgie, kde nabízíme téměř rodinné zázemí a přátelský přístup - Effect Clinic. Díky obětavému přístupu celého týmu Vám chceme poskytnout zážitek, který Vám dokáže změnit celý život. A to doslova. Rád dělám lidi šťastnými.

  To se týká i mé další aktivity. Kadý týden pomáhám na MOU ženám s rakovinou prsu k tomu, aby získaly zpět to, co jim nemoc vzala. Ač se maximálně snažíme udělat "zázrak" a z ničeho vykouzlit dokonalé ňadro, u pacientek po nádorovém onemocnění nikdy nelze dosáhnout tak perfektních výsledků jako u klientek čistě estetických.

 • Eva Burianová

  Eva Burianová, effect clinic

  Jmenuji se Eva Burianová a jsem spoluzakladatelka Effect Clinic. Pod mým vedením se nám společně podařilo vytvořit prostor pro plnění Vašich přání být mladší, krásnější a sebevědomější. 

  Mým prvořadým cílem je zajistit Vaši spokojenost od prvního kontaktu s naší klinikou. Budete-li mít kdykoliv pocit, že něco nejde podle Vašich představ, neváhejte mi to sdělit jakoukoliv cestou. Třeba SMS na 733324225. Děkuji za každou zpětnou vazbu, která nám pomůže zdokonalit naše služby pro Vás.

 • doc. MUDr. Richard Salzman, Ph.D.

  Richard Salzman, ORL, otorinolaryngolog, operace nosu

  Jmenuji se Richard Salzman a jsem atestovaný otorinolaryngolog. Po ukončení Lékařské fakulty Masarykovy univerzity jsem nejdříve pracoval ve Fakultní Nemocnici u sv. Anny na Klinice otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku. Po 7 letech praxe na tomto významném a velmi kvalitním pracovišti jsem se rozhodl získat další zkušenosti a pokračovat se svým vzděláváním v zahraničí. Měl jsem čest pracovat v prestižních nemocnicích ve Velké Británii, např. St. Bartolomeus Hospital v Londýně, nejstarší a jedna z nejlepších klinik v zemi. Získané zkušenosti v oblastech operace nosu, zejména pak operace nosní přepážky a operace chrápání se snažím uplatnit i v České republice. Obzvláště při odstraňování chrápání se mi daří docílit až 80% úspěšnosti.

 • Mgr. Taťána Režnarová

  Taťána Režnarová, péče o klienty

  Jmenuji se Taťána Režnarová a mým hlavním cílem je Vás bezproblémově provést Vaší celou cestou proměny. Většinou jsem první, kdo odpovídá na Vaše dotazy a řeší Vaše problémy. V týmu Dr. Ivana Justana jsem už přes 15 let a za tu dobu jsem se setkala snad se všemi možnými všetečnými dotazy Vás klientů. Takže mě už nic nedokáže překvapit😁. Pokud si myslíte že ano, tak to zkuste třeba na mém mailu: tatana.reznarova(zavináč)gmail.com

Náš tým